ŹRÓDŁO

Celebrujemy proste piękno 

Historia

Historia zaczyna się od dwóch kobiet, które poznały się podczas pracy w prestiżowej hiszpańskiej firmie kosmetycznej Natura Bissé. Isabel Ramos, doktor chemii i jedna z najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych profesjonalistek w branży kosmetycznej oraz Begoña Sanjuan, wizjonerka i twórczyni trendów na rynkach piękna i dobrego samopoczucia.

 

Lata zawodowych i naukowych doświadczeń zaowocowały połączeniem sił. Izabel i Begoña zaczęły budować własną markę, wykorzystując zdobyte doświadczenie i rozległą wiedzę w dziedzinie kosmetologii. Natychmiast wypracowały spójną wizję innowacji wprowadzając zupełnie nowy wymiar w podejściu do pracy ze skórą.

Ten subtelny sojusz wiedzy i doświadczenia zaowocował narodzinami Ayuna•Less Is Beauty. To ewolucyjne, naukowo – botaniczne podejście do pielęgnacji, faworyzujące proste piękno. W myśl idei Well – aging i zgodnie z koncepcją “mniej znaczy więcej” Ayuna oferuje czystą, skuteczną i bezpieczną kosmetykę.

autorki

Dr Isabel Ramos

Jest doktorem chemii, jedną z najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych specjalistek w tej branży. To ekspertka Zielonej technologii i rozwoju kosmetyków naturalnych. U podstaw jej podejścia do kosmetyków leży głębokie skupienie na zrozumieniu nauki stojącej za skórą, jej biochemicznych i biofizycznych mechanizmach, a także sztuce teksturowania produktów.

Begoña Sanjuan

To pasjonatka branży kosmetycznej, ekspertka w dziedzinie rozwoju produktów, terapii Spa & Wellnes, a także zabiegów kosmetycznych. Ma na swoim koncie szeroki wachlarz osiągnięć w branży beauty, począwszy od wyznaczania trendów produkcji kosmetyków, po szkolenia trenerskie najwyższego stopnia.