wartości

To, co nas prowadzi i zapewnia równowagę każdego dnia.

less is beauty

Najlepsze efekty pielęgnacyjne osiąga się nie wtedy, gdy nie ma już nic do dodania, ale wtedy, gdy nie ma już czego zabrać. Naszym celem jest upraszczanie piękna – precyzyjne odżywianie skóry poprzez dostarczanie jej tylko podstawowych składników, niezbędnych do osiągnięcia maksymalnych efektów.

AYUNA Less is Beauty ogranicza pielęgnację skóry do niezbędnego minimum. Poprzez formulacje – wyprodukowane z troską, uwagą i inteligencją – oferujemy skórze więcej aplikując mniej.

#IndieBeauty

Niezależność, ekskluzywność i równowaga.
Jesteśmy unikalną marką kosmetyczną oferującą specjalistyczne rozwiązania oparte na przełomowych koncepcjach. Wyróżniając się naszą niezależnością – od dużych laboratoriów i międzynarodowych korporacji – inwestujemy w jakość i szanujemy zarówno skórę, jak i środowisko. Tworzymy produkty wykorzystujące naturalne, zielone składniki, wytwarzane w niekomercyjnym, lokalnym systemie produkcyjnym.

We are Indie proud!

Ekologicznie i naturalnie bez rezygnacji z poczucia luksusu

Stworzyliśmy kolekcję z myślą o tych, którzy świadomie dbają o środowisko i siebie, ale nie chcą rezygnować z efektów kojarzonych zwykle z innymi, luksusowymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. W mistrzowski sposób AYUNA połączyła siłę natury, zrównoważony rozwój oraz doświadczenie w jednej, wyjątkowej kolekcji.

Wyjątkowe doznania sensoryczne

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu niepowtarzalnych receptur, które zaskakują. To, w połączeniu z aromaterapią, pobudza zmysły podczas całego rytuału.

Czym jest uważne piękno?

Mindful beauty, czyli uważne piękno, rozkwita jako dyscyplina dostosowując naukę mindfulness do sfery piękna.

Nasze wnętrze – świadomość chwili obecnej i to, jak czujemy się sami ze sobą – jest odzwierciedleniem naszego wyglądu.

Beautifulness kładzie nacisk na poczucie własnej wartości i pewności siebie, w naturalny sposób prowadząc nas do zmiany naszej relacji z urodą i upływającym czasem poprzez równowagę umysłu i ciała.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Każdy aspekt AYUNA został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i w zgodzie z filozofią „less is more”. Ciężko pracowaliśmy nad opracowaniem nowego, „zielonego” standardu, od zbioru składników po produkcję opakowań.

Ślad wodny mniejszy o 99,9%

Jeśli chodzi o podejście do redukowania śladu wodnego jesteśmy pionierami w branży kosmetycznej. Korzystanie z naszych zasobów naturalnych wymaga 99,9% mniej wody niż tradycyjne rolnictwo i zapewnia najczystsze składniki.

Wykorzystanie siły natury poprzez technologię

Do ekstrakcji bogatej w botaniczne czynniki komórkowe i fitopeptydy plazmy wykorzystano opatentowane procesy biotechnologiczne.  Składniki te, to wysoce skoncentrowane cząsteczki roślinne, które korzystając z  pełni moc natury niosą wiele korzyści skórze.

Czyste i nietoksyczne składniki

AYUNA to kosmetyki czyste, skuteczne i bezpieczne. Nasza zielona technologia pozwala nam tworzyć receptury wyłącznie z odpowiednio pozyskiwanych, czystych i nietoksycznych składników.