Menu piękna

„To holistyczny moment, w którym wybierasz wspaniałe doświadczenie, rozpieszczenie i dobre samopoczucie.”

Skóra i mózg są jak rodzeństwo ze względu na wspólne, embrionalne pochodzenie. Prowadzi to do ścisłego związku między umysłem i emocjami, a zdrowiem skóry.

Mając na uwadze definiującą nas zasadę przyjemności, Ayuna-Less Is Beauty opracowała Beautifulness – profesjonalne ceremonie budzące głębokie emocje w trakcie zabiegu i po nim.

Każdy szczegół został zaplanowany tak, by osiągnąć subtelny i niezwykły efekt, który silnie porusza emocje, prowadząc do poprawy samopoczucia i wspierając piękno skóry.

Zabiegi na twarz

WELL·AGING

Rytuał odmładzający

Czysty, organiczny, kochający.

To wyjątkowe podejście otwiera drzwi do „well-aging” i symbolizuje harmonię z upływającym czasem. Rytuał odpowiedni jest dla każdego typu skóry – nawet tej najbardziej wrażliwej i wymagającej.

Opierając się na zasadach mindfulness, zabieg wykorzystuje produkty i techniki stymulujące układ limbiczny, skupiając się na trzech zmysłach: węchu, słuchu i dotyku. Plazma bogata w botaniczne czynniki komórkowe (z bawełny, zielonej marchwi i granatu) oraz fitopeptydy (z korzenia kurkumy i wąkrotki azjatyckiej, zwanej rośliną długowieczności), pomagają skórze zachować jej zdolności regeneracyjne.

Specjalnie skomponowana do tej ceremonii muzyka AYUNA, to poruszające rytmy,  zsynchronizowane z Well-Aging Geometric Massage, ekskluzywną techniką masażu z chwytami opartymi na złotym podziale. Już podczas jednej sesji zabieg uspokaja umysł i pozostawia skórę jaśniejszą, jędrniejszą i widocznie odmłodzoną.

LESS IS BEAUTY

Ekspresowy zabieg

Szybki zabieg odświeżający i rewitalizujący skórę.

Delikatny peeling gommage odsłania bardziej miękką i jedwabistą skórę w trzech krokach: peeling proteinowy (na bazie alfa aminokwasów) ożywia matową cerę, łagodny gommage wygładza i widocznie odmładza skórę, a serum olejowe pozostawia ją niezwykle miękką w dotyku. 

Rezultatem jest promienna, wyraźnie odżywiona cera o równomiernym kolorycie.

VOLCANO LIFT

Ujędrnienie i detoksykacja

Ten silnie detoksykujący zabieg wykorzystuje siłę obsydianu i węgla aktywnego dla zmniejszenia wrażliwości skóry i usunięcia zanieczyszczeń. Jednocześnie łagodzi i odżywia cerę.

Zabieg obejmuje również refleksologię dłoni i stóp, a także drenaż limfatyczny twarzy, który podkreśla konturów i zapewnienia zdrowy wygląd cery.

VOLCANIC SLEEP-MASK

Odmładzający zabieg dla oczu

Chcąc pokazać swoje naturalne piękno, zadbaj o okolice oczu. Zabieg nadaje spojrzeniu świeży, młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Po oczyszczeniu i złuszczeniu naskórka następuje trzystopniowy masaż ukierunkowany na relaks, redukcję worków pod oczami i spłycenie zmarszczek. Po masażu zaaplikowana zostaje wulkaniczna „maska snu”, która koi i ujędrnia skórę, nadając jej wypoczęty wygląd.

Zabiegi na ciało

NON – TOXIC

Rewitalizujący zabieg na ciało

Zrelaksuj się podczas złuszczającego zabiegu, działającego na zmysły i ciało. Ręcznie robione lufy wypełnione są wyjątkowym eliksirem piękna, który wygładza i pielęgnuje skórę spiruliną i koktajlem składników aktywnych. Zabieg obejmuje również techniki oddechowe, połączone ze spokojnymi i świadomymi ruchami, które potęgują odczucia. Daj sobie chwilę oddechu od codziennego zabiegania
i osiągnij długotrwały spokój i ogólną poprawę samopoczucia.

TACTIL-C

Masaż ciała

Skupiając się na obszarach o zwiększonej wiotkości, terapeuci stosują specjalistyczne chwyty, które stymulują macierz kolagenową i widocznie poprawiają napięcie ciała. Masaż relaksacyjny polega na wykonywaniu półkolistych lub okrężnych ruchów „Táctil-C”, pobudzaniu receptorów i ich zdolności do łączenia się z obwodowym układem nerwowym. Stymuluje receptory dopaminy i pozwala umysłowi na pełny relaks, uwalniając od niepokoju i rozpraszających myśli.

* Wykonywany przy użyciu 100% olejków organicznych.

Twarz i Ciało

BEAUTIFULNESS

Globalne odmładzające doświadczenie

Poświęć chwilę, aby zadbać o siebie od wewnątrz i na zewnątrz.

W świecie, w którym czas płynie z zawrotną prędkością, zatrzymanie się i świadomość chwili, w której się teraz znajdujesz i tego, co czujesz, jest niezbędne, aby powrócić do równowagi. Dlatego AYUNA Less is Beauty łączy ceremonie WELL AGING i NON – TOXIC  pozwalając Ci w pełni zanurzyć się w poczuciu relaksu.  

Ceremonia ta to niezwykły rytuał pielęgnujący ciało od stóp do głów. Rozpieszcza skórę i zmysły przywracając  dobry nastrój. Rezultatem jest ogólna poprawa wyglądu skóry, zrelaksowane ciało i umysł.