wszechświat

Nieograniczone źródło piękna, innowacyjnych koncepcji i unikalnych produktów utrzymanych w duchu well aging.

koncepcja

Naturalne wsparcie w procesie starzenia dla Twojej skóry

Ani-aging to koncepcja ciągłej walki ze starzeniem. Ayuna ośmiela się przeciwstawić takiemu podejściu i zastąpić je filozofią Well – aging, która promuje styl życia sprzyjający starzeniu się z wdziękiem. Rezultatem działań w tym nurcie jest poprawa elastyczności i struktury skóry, wyraźne spłycenie zmarszczek, niwelowanie zaczerwienień i przebarwień.

innowacja

Nowoczesna nauka

Przełomowe odkrycia w dziedzinie epigenetyki i połączenia między mózgiem a skórą zmieniły nasze spojrzenie na starzenie się skóry. Badania pokazują, że nasze myśli, styl życia i środowisko mogą zmieniać nasze DNA

produkt

Post dla skóry

Podstawy postu ogólnego i postu dla skóry są takie same – ograniczając nadmierną stymulację i przyjmowane produkty, dbając o zbilansowaną dietę, uruchamiamy mechanizmy prowadzące do utrzymania zdrowia. 

metoda

Świadomy spokój

Tylko spokojne i świadome podejście do starzenia się stwarza nam przestrzeń do połączenia się z pięknem w zupełnie inny, pozytywny sposób. Beautifulness rozwija się jako dyscyplina adaptując nauki mindfulness do sfery urody.

Kryteria formulacji

Naturalne i organiczne

Pozyskiwane składniki są naturalnie i, jeśli to możliwe, organiczne.

Czyste i ekologiczne procesy

Czyste składniki roślinne, wolne od pestycydów i herbicydów.

Bez szkodliwych składników

Produkty nie zawierają żadnych niepokojących ani szkodliwych składników.

Zgodne ze wszystkimi
standardami

Wszystkie składniki są zgodne z EcoCert, Natrue, Cosmos i/lub ISO.

Zrównoważone i etyczne pozyskiwanie składników

Stosowanie metod uprawy z minimalnym śladem wodnym i CO2.

Cruelty - free i Vegan - friendly

Nie testowane na zwierzętach i wolne od składników pochodzenia zwierzęcego.

Nauka

Naukowy ogród

Bliski związek między roślinami a ludzkością wykracza poza bycie źródłem pożywienia. Lecznicze właściwości roślin są istotne dla ewolucji człowieka.

Rośliny mają bogaty arsenał chemiczny. A dzięki  postępom w biotechnologii nauka otworzyła drzwi kosmetykom botanicznym, obiecującym doskonałe efekty dla skóry dzięki precyzyjnym i skutecznym składnikom, stworzonym przez samą naturę.

Ogród Naukowy AYUNA wywodzi się z botanicznych kultur komórkowych pochodzących z dzikich roślin, które pozyskano w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych. Jest to pionierski, zrównoważony, wewnętrzny system hodowli in vitro, z którego uzyskuje się zawiesinę o wysokiej gęstości komórkowej, bogatej w czynniki wzrostu, czynniki transkrypcyjne i epigenetyczne oraz peptydy.

Ze sztuki hodowli komórek roślinnych powstała AYUNA · Less Is Beauty, która zawiera składniki bogate w fitopeptydy (z korzenia kurkumy i wąkroty, zwanej długowieczną rośliną), wspierające skórę w dalszej, optymalnej regeneracji i plazmę bogatą w czynniki roślinne (z zielonej marchewki, bawełny arabskiej i granatu), pełniące różne funkcje w skórze.

Filozofia

formuła

metoda