AYUNA od zawsze stawiała nie tylko na jakość, ale i na pełne bezpieczeństwo kosmetyków. Dziś obietnica ta została poparta certyfikatem MADE SAFE®. To jeden z najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów, dlatego jego wartość jest dla nas podwójna. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że MADE SAFE® to Oscar wśród wszystkich innych nagród.

Ten program certyfikujący koncentruje się na zdrowiu człowieka i ekosystemie. W podejściu do bezpieczeństwa składników nie ma tu miejsca na kompromis. Misją programu jest wyeliminowanie z rynku szkodliwych substancji chemicznych w trosce o bezpieczną i zrównoważoną przyszłość. Dzięki temu kupujący mają możliwość w pełni świadomie wybierać produkty, które są nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale zostały przygotowane i wprowadzone na rynek z najwyższą troską o środowisko naturalne.

Produkty, które ubiegają się o znak MADE SAFE® przechodzą rygorystyczną kontrolę, która ma na celu wykluczyć obecność którejkolwiek z 6500 substancji zakazanych lub ograniczonych w użyciu. Wszystkie składniki kosmetyku są dokładnie badane pod kątem ewentualnego niepożądanego działania. Sprawdzana jest również droga jaką przeszły w procesie produkcji. Każda firma, którą otrzyma certyfikat MADE SAFE® dołącza do rosnącej grupy, która tworzy zmianę, toruje drogę do bezpiecznej i zrównoważonej przyszłości.

Do certyfikacji zgłosiliśmy CREAM II, a dziś z dumą i wdzięcznością możemy ogłosić, że AYUNA znalazła się w gronie marek, które kształtują nową, lepszą przyszłość. Pielęgnacja luksusowa to pielęgnacja świadoma, szanująca potrzeby skóry i przyjazna dla środowiska.

CREAM II to kwintesencja filozofii „less is beauty”. To wielofunkcyjny kosmetyk, który dostarczy Twojej skórze dokładnie tego, czego potrzebuje. Fitopeptydy z korzenia kurkumy i wąkrotki azjatyckiej przyspieszą odnowę komórek i regenerację. Plazma z komórek owoców granatu, bawełny arabskiej i zielonej marchwi to niezwykle silna mieszanka antyoksydantów, dzięki którym Twoja skóra będzie chroniona przed przyspieszonym starzeniem przez cały dzień. Ekstrakt z komórek zielonej marchwi koi, łagodzi i redukuje zaczerwienienia. Naturalne oleje z oliwek i słodkich migdałów to swoisty kompres, który zapobiega ucieczce wody, utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia i pozostawia Twoją cerę miękką i gładką. Kropka nad „i” jest aromakologiczny Koktajl Piękności, skomponowany z olejków z balsamu gurjum, palo santo, mirry, rumianku, rozmarynu i brzozowego bukko. To kompozycja, która otula Twoje zmysły niepowtarzalnym aromatem i stymulując wydzielanie endorfin, natychmiast poprawia samopoczucie.